geridoor_logo

Murárske práce základné

Úprava ostenia okna zvonka a zvnútra, prekrytie montážnej peny. Zabezpečíme, aby ostenie okna bolo upravené esteticky a funkčne, zvonka aj zvnútra. Naši murári sa postarajú o prekrytie montážnej peny, čím zlepšíme tepelnú izoláciu a estetický vzhľad.

Naši odborní murári majú bohaté skúsenosti s rôznymi typmi úprav ostenia, a preto dokážu prispôsobiť práce konkrétnym podmienkam vašej stavby. Úpravy zahŕňajú vyhladenie povrchu, vyplnenie prípadných nerovností a zaistenie, že okolie okna bude dokonale zarovnané. To nielenže zlepšuje celkový vzhľad, ale aj prispieva k lepšiemu tesneniu a izolácii okna.

200 000

cenových ponúk

19

ročná skúsenosť

25000

spokojných zákazníkov

38 000

projektov

Kontaktujte nás

Máte otázky alebo potrebujete pomoc s realizáciou vášho projektu? Neváhajte nás kontaktovať! Náš tím odborníkov je pripravený vám poskytnúť všetky potrebné informácie a podporu, aby sme zabezpečili, že váš projekt bude úspešný.

Či už ide o technické otázky, poradenstvo alebo akúkoľvek inú formu pomoci, sme tu pre vás. Zavolajte nám alebo nám napíšte a radi vám pomôžeme.

Investujte do kvality, komfortu a bezpečnosti s našimi službami. Kontaktujte nás ešte dnes a začnime spolupracovať na vašom projekte!