geridoor_logo

Poradenstvo

Pri výbere okien či dverí na dome alebo v byte, je dôležité rozhodnúť sa pre tie správne produkty presne podľa Vašich potrieb a predstáv. Okrem nárokov na tepelné a zvukovo-izolačné vlastnosti okien a dverí nesmieme zabúdať ani na ich estetickú stránku. Ako skĺbiť tieto vlastnosti Vám poradia a pomôžu naši kvalifikovaní a odborne vyškolení zamestnanci. Podľa Vašich požiadaviek Vám navrhnú vhodné materiály, typ okien, dverí a doplnkov k nim, skladbu skiel alebo aj vzor dverovej výplne. Preto Vás pozývame na osobnú návštevu v našej firme, kde Vám skúsený predajca poradí a pomôže pri Vašom rozhodovaní.

Naši odborníci sú pripravení odpovedať na všetky vaše otázky a poskytnúť vám podrobné informácie o našich produktoch. Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť najlepšie riešenie pre váš domov, ktoré bude spĺňať všetky vaše požiadavky a očakávania. Navštívte nás a presvedčte sa o kvalite našich služieb a produktov.

200 000

cenových ponúk

19

ročná skúsenosť

25000

spokojných zákazníkov

38 000

projektov

Kontaktujte nás

Máte otázky alebo potrebujete pomoc s realizáciou vášho projektu? Neváhajte nás kontaktovať! Náš tím odborníkov je pripravený vám poskytnúť všetky potrebné informácie a podporu, aby sme zabezpečili, že váš projekt bude úspešný.

Či už ide o technické otázky, poradenstvo alebo akúkoľvek inú formu pomoci, sme tu pre vás. Zavolajte nám alebo nám napíšte a radi vám pomôžeme.

Investujte do kvality, komfortu a bezpečnosti s našimi službami. Kontaktujte nás ešte dnes a začnime spolupracovať na vašom projekte!