Kedy budú objednané výrobky hotové?

Presnú odpoveď na túto otázku Vám vieme poskytnúť až po zadaní Vašej objednávky. Keď sa nejedná o špeciálnu alebo o veľkú objednávku, tak ju dokážeme vybaviť za 2-3 týždne. Ponúkame aj možnosť súrnej, tzv. “SOS” objednávky, samozrejme za poplatok.

Ako zadať rozmery?

Poradie je veľmi dôležité, nakoľko sa zadávajú dve čísla. Najskôr zadáte šírku a potom výšku, a to v milimetroch (mm). Napr.: Ak má okno šírku jeden a pol metra a výšku jeden meter, zapíšete to takto – 1500 x 1000.

Z ktorého pohľadu mám kresliť? Zvonka alebo zvnútra?

Smer otvárania vchodových dverí a okien vždy pozeráme a kreslíme z vnútornej strany. Aj v prípade, keď sa naše vchodové dvere otvárajú smerom von. Napr. keď sú dreve „pravé“, tak z vnútorného pohľadu sú dverové závesy (pánty) na pravej strane.

Ktorá je vnútorná strana okna/dverí?

Na vnútornú stranu dverí sa dostane tzv. zasklievacia lišta a pri oknách sa vnútri nachádzajú okenné závesy (pánty). Hlavným dôvodom je bezpečnosť, ale pri zadávaní objednávky môže pomôcť.

Ako má vyzerať kresba, ktorú Vám zašlem, ako mám vyznačiť smer otvárania?

Vymenujme si zopár príkladov:

  • pravé otváranie
  • ľavé otváranie
  • sklopné
  • sklopno-otváracie
  • sklopno-posúvacie
  • zdvíhaco-posuvné
  • fixné

Aké sú možnosti platby?

Platiť je možné pri preberaní tovaru buď v hotovosti alebo bankovým prevodom – v tomto prípade je potrebné doniesť potvrdenie o prevode. Ak si od nás objednávate po prvý krát, tak je nutné zaplatiť polovičku sumy objednaných výrobkov ako zálohu pri objednaní. Následne sa dostanú výrobky do výroby. Pri ďalšej objednávke treba zálohu platiť až pri objednávke nad 1500 €.

Čo zahŕňa základná cena a čo môžem žiadať navyše?

Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je poradenstvo a tiež to, že vyrobené dvere dodáme na Vami určenú adresu. Okrem toho môžete žiadať aj o kompletnú výmenu vchodových dverí a okien. Obsahuje to: zameranie, demontáž starých vchodových dverí či okien, montáž nových, a dodatočné murárske práce.