geridoor_logo

Geri Door s.r.o. >

Pár slov o nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 2005 a odvtedy pôsobí na trhu plastových a teraz už aj hliníkových vchodových dverí a okien. Zamerali sme sa na výrobu a distribúciu kvalitných okien, vchodových dverí a balkónových dverí. Našu efektivitu a kvalitu výrobkov zvyšujeme neustálym vývojom našich výrobných technológií a strojového parku, a tiež pribežným vzdelávaním našich zamestnancov.

PVC vchodové dvere a okná – Pracujeme s dobre známym nemeckým profilovým systémom Gealan® uznávaným v stavebníctve, v rámci toho máme k dispozícii inovatívny systém Gealan S 9000, ktorý ponúka veľa nadštandardných riešení aj našim najnáročnejším zákazníkom.

Hliníkové vchodové dvere a okná – Pracujeme s profilovým systémom Ponzio®, s ktorým máme veľmi dobré skúsenosti. Jeho viac ako päťdesiatročná minulosť je badateľná nielen na vyspelosti profilov, ale aj tým, že svojou spoľahlivosťou vyniká medzi ostatnými.

Vyrábame:

vchodové dvere presklené,
dvere s okrasným panelom,
vchodové dvere s nadsvetlíkmi a bočnými svetlíkmi,
jedno- alebo dvojkrídlové vchodové dvere,
okná (medzi inými zdvižno-posuvné),
balkónové dvere,
zábradlia,
brány

Ak sa rozhodnete pre našu spoločnosť, môžete si vybrať zo širokej ponuky dekoračných vložiek, typov skiel, imitácií dreva a rôznych doplnkov. Aby sa zákazníkom na našich výrobkoch nestali neočakávané poruchy, používame výhradne nemecké kovanie značky Roto®. Dbáme aj na bezpečnosť, preto na naše vchodové dvere inštalujeme kovania s úrovňou zabezpečenia WK2 už aj za štandardné ceny. Samozrejme, na naše výrobky ponúkame aj záruku.

Naše najnovšie produkty

Pozrite si naše referencie!

Máte otázky? Napíšte nám!

Meno
E-Mail
Správa

Naši partneri

euflag_

EURÓPSKA ÚNIA

Európsky fond regionálneho rozvoja

 opprog_